O nás

Výkupna katalyzátorů Blansko

Výkup katalyzátorů – Blansko, Brno, celá ČR. Vykupujeme katalyzátory (keramické i metalické) a filtry pevných částic. Naše firma se zabývá výkupem použitých autokatalyzátorů a filtrů pevných částic. Katalyzátory vykupujeme celé i poškozené, a to i s keramickou vložkou i plechové.  Cenu stanovujeme buď dle katalogu, nebo po změření spektrometrem dle naměřeného obsahu drahých kovů (Pt, Pd a Rh). Cenu pak určují aktuální měnové kurzy (USD, EUR) a cena drahých kovů na světové burze. Výkup provádíme jak v naší stacionární výkupně v Blansku, ulice Hybešova 429/8, tak i pro katalyzátory můžeme přijet k Vám našim mobilním zařízením pro sběr a výkup odpadů. Máte-li zájem o prodej nebo ocenění Vašich katalyzátorů či filtrů pevných částic, prosím kontaktujte nás na kontaktním telefonu či emailu.

Pro nakládání s tímto odpadem máme veškerá oprávnění a povolení. Za převzatý odpad Vám vystavíme příslušný doklad. Rádi přivítáme nové dodavatele z autovrakovišť, sběren odpadu či firem zabývajících se ekologickou likvidací autovraků.

Na Vaši návštěvu se budeme těšit!

Dle nové vyhlášky z března 2016 za katalyzátory poskytujeme pouze bezhotovostní platbu a od fyzických osob (občanů) katalyzátory z automobilů NEVYKUPUJEME.

Rychlé kontakty